2007-ben végeztem gyógyszerészként Budapesten a Semmelweis Egyetemen, majd végzésem után, beosztott gyógyszerészként kezdtem el dolgozni közforgalmú családi gyógyszertárunkban. Ennek feltétele volt az, hogy a kamarának tagja legyek, úgyhogy rögtön felvételemet is kértem a Magyar Gyógyszerészi Kamara Pest Vármegyei
Szervezetébe. Pár év leforgása után, 2011-ben jött a kamarai tisztújítás, ahol dr. Brezanóczy Ferenc elnök úr kért meg arra, hogy a Pest vármegyei szervezetnek az alelnökeként segítsem az ő munkáját. A tisztújításnál meg is tisztelt bizalmával a tagság, és nyolc éven át voltam a Pest vármegyei szervezet alelnöke. 2019-ben Brezanóczy elnök úr jelölt engem utódjaként az elnöki pozícióra, és a küldöttgyűlés úgy döntött, hogy ismét bizalmat szavaz nekem.
Hat éven át voltam a Pest vármegyei szervezet elnöke és a Területi Elnökök Értekezletének alelnöke.
A Budapesti Corvinus Egyetemen 2010-ben gyógyszerész-szakközgazdász végzettséget szereztem, és ennek okán vehettem át dr. Torma Árpádtól a gazdasági szakértői tevékenységet. Egy évvel később a gyógyszerellátási gyógyszerész szakvizsgámat is megszereztem, majd Hankó elnök úr által lehetőséget kaptam arra, hogy a Gazdasági munkabizottságban mint szakértő, illetve mint szakterületi képviselő részt vegyek. Az Informatikai munkabizottság vezetője lettem, emellett tagja vagyok a Kommunikációs munkabizottságnak, és én felelek a kamara
Youtube-csatornájáért is.
2020 őszétől kezdődően családi gyógyszertárunk személyi jogos vezetője vagyok.
