A pályázat célja az volt, hogy jövőbe mutató innovatív gondolkodásra és fennthartható megoldások kidolgozására ösztönözzék a fiatalokat. A diákok az egészségügy és a mobilitás témakörében adhatták be pályázataikat egyéni, vagy csapat kategóriában.
A zsűri döntése alapján a BoschxRichter Ipari Innovációs Díjat idén három pályázat érdemelte ki, amelyek a városi hőszigetek problémájának megoldását, a demencia kezelését, valamint az önvezető technológia kiterjesztését tűzték ki célul.
A győzteseket az idén második alkalommal megrendezett BoschxRichter Innovátorok Napján díjazták a Bosch Budapest Innovációs Kampuszon, ahol a nyertesek pályaműveiket is bemutatták a résztvevőknek.
Borítókép: boschxrichter.hu

