Forrás:

Portfolio

Rovat:

Aktuális
Becsült olvasási idő: 0 perc
Az Európai Gyógyszerügynökség  elhagyja az X-et

Az Európai Gyógyszerügynökség (EMA) bejelentette, hogy elhagyja az X közösségi médiaplatformot, és helyette a Bluesky-t fogja használni kommunikációs célokra, írja a Portfolio.

Az EMA hivatalos közleményben indokolta döntését:

Az EMA a továbbiakban nem tesz közzé frissítéseket és tartalmakat az X-en. Úgy véljük, hogy az X platform már nem felel meg a kommunikációs igényeinknek.

Az ügynökség hozzátette, hogy "alapos mérlegelés után" döntött a Bluesky-re való átállás mellett, írja a Portfolio.

Forrás: EMA/X.com
Kvízek
Kiemelt rovataink