Tanú volt a kamara elnöke
A körösújfalui zugpatika ügyében az OGYÉI-ben indult vizsgálat miatt június elején tanúként hallgatták meg Hankó Zoltán elnököt, közli a Magyar Gyógyszerészi Kamara honlapja.
Mike László lépéseket tesz
Mike László volt országos tiszti főgyógyszerész a Népszavának azt mondta: „már magánszemélyként megteszi azokat a lépéseket amik a rágalmazás és a becsületsértés esetén megállják a helyüket”.
Zugpatika és tiszti főgyógyszerészet?
Közös a felelősségünk és közös érdek, hogy a hatósággal szembeni közbizalom minél hamarabb helyreálljon – nyilatkozta a gyógyszerészi kamara honlapjának dr. Hankó Zoltán, az MGYK elnöke.
