Partneri együttműködés a pszichiátriai betegségek kezelésének fejlesztésére

Partneri együttműködés a pszichiátriai betegségek kezelésének fejlesztésére

A Boehringer Ingelheim és a Vanderbilt Egyetem partneri együttműködést jelent be a pszichiátriai betegségek újfajta kezeléseinek fejlesztése céljából.

Együttműködés az újfajta rákterápiák fejlesztésében

Együttműködés az újfajta rákterápiák fejlesztésében

A Boehringer Ingelheim és a Vanderbilt Egyetem együttműködik olyan új rákellenes gyógyszerek kifejlesztésében, amelyek az MCL1 (myeloid cell leukemia) fehérjét gátolják.