Ismét felbukkant a kanyaró az Egyesült Államokban és Ausztráliában

Ismét felbukkant a kanyaró az Egyesült Államokban és Ausztráliában

Az Ausztrál Egészségügyi Minisztérium tájékoztató kampányt indított, New York állam Rockland County megyéjében pedig közegészségügyi válsághelyzetet hirdettek a kanyaró felbukkanása miatt, mely elsősorban a vallási előírásoknak és az oltásellenes mozgalmaknak köszönhető.