Fogamzásgátlótól halhatott meg

Fogamzásgátlótól halhatott meg

Meghalt egy 18 éves kecskédi lány, mert tüdőembóliát kapott, anyja szerint azután, hogy egy új fogamzásgátló tablettát kezdett szedni – számolt be az RTL Híradó alapján a hvg.hu.