Házipatika Hónapot indított a Tudatos Gyógyszerhasználat Egyesület
A főként fiatal gyógyszerészekből álló egyesület novemberben elindította a Házipatika Hónapja kampányát, melynek lényege, hogy az otthon tárolt gyógyszerek helyes használatára hívják fel a laikusok és az egészségügyi dolgozók figyelmét.
Kampány a tudatos gyógyszerhasználatért
A tudatos gyógyszerhasználatot népszerűsítő kampány keretében többek között az internetes gyógyszerrendelés és a túlzott antibiotikum-fogyasztás veszélyeire hívják fel a lakosság figyelmét – mondta Lám Judit, Egészségügyi Menedzserképző Központ operatív igazgatóhelyettese az M1 aktuális csatornán kedden.
