Októbertől működik a Nemzeti Népegészségügyi Központ (Frissítve!)

Októbertől működik a Nemzeti Népegészségügyi Központ (Frissítve!)

Október elsején megkezdi működését a Nemzeti Népegészségügyi Központ, vezetője az országos tisztifőorvos lesz. Az erről szóló kormányrendelet a Magyar Közlöny hétfői számában jelent meg.