Folytatódtak a tárgyalások az egészségügyi béremelésekről

Folytatódtak a tárgyalások az egészségügyi béremelésekről

Folytatódtak a tárgyalások az egészségügyi béremelésekről, közölte az Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi) az MTI-vel.

Nincs megállapodás az egészségügyi béremelésről

Nincs megállapodás az egészségügyi béremelésről

Pénteken újabb fordulóban igyekeznek közelíteni az álláspontokat az egészségügyi béremelésről, a mai tárgyaláson nem sikerült dűlőre jutni – hangzott el az egészségügyért felelős államtitkárság mai sajtótájékoztatóján. Összegekről senki nem beszélt.