Sztrájkbizottság alakult a Sanofi gyógyszergyárban

Sztrájkbizottság alakult a Sanofi gyógyszergyárban

A testület megalakulásának oka az, hogy a munkáltató egyoldalú, három százalékos differenciált béremelését elfogadhatatlannak tartják, írja a Mérce.hu.