Milliárdokkal olajozzák az egészségügyet

Milliárdokkal olajozzák az egészségügyet

Több mint egymilliárd forintot költöttek tavaly fél év alatt szakmai rendezvények támogatására a gyógyszer- és orvostechnikai cégek – írja a Világgazdaság.