Zacher Gábor: a szórakozóhelyek rosszabbak
A fesztiválok veszélyiről mostanában sokat írtak a sajtóban, a toxikológus most arra hívja fel a figyelmet: a szórakozóhelyeken annál sokkal kisebb a biztonság.
A fesztiválok veszélyiről mostanában sokat írtak a sajtóban, a toxikológus most arra hívja fel a figyelmet: a szórakozóhelyeken annál sokkal kisebb a biztonság.
