Kásler elmondta, miért nem kapnak félmilliót a gyógyszerészek

Kásler elmondta, miért nem kapnak félmilliót a gyógyszerészek

Az ágazat eleve nagyon magas haszonnal dolgozik, ráadásul az üzletek vállalkozási formában szolgáltatnak és a tulajdonosok közel egyharmada külföldi, indokolt a miniszter a Demokratának.