Racionalizálják a gyógyszerkiadást - kérte az ÁSZ
Az OEP bevételei optimalizálását, a gyógyszerkiadások csökkentését, a vér gazdálkodás felülvizsgálatát kérte az ÁSZ a szentesi kórháztól.
Az OEP bevételei optimalizálását, a gyógyszerkiadások csökkentését, a vér gazdálkodás felülvizsgálatát kérte az ÁSZ a szentesi kórháztól.
