Racionalizálják a gyógyszerkiadást - kérte az ÁSZ

Racionalizálják a gyógyszerkiadást - kérte az ÁSZ

Az OEP bevételei optimalizálását, a gyógyszerkiadások csökkentését, a vér gazdálkodás felülvizsgálatát kérte az ÁSZ a szentesi kórháztól.