150 ember vesztette életét szennyezett gyógyszer miatt
Megközelítőleg 150 ember halálát okozhatta Pakisztánban, hogy szennyezett szív- és érrendszeri megbetegedésekre alkalmazott gyógyszerekkel kezelték őket. A halált okozó pirulákban malária elleni gyógyszerek összetevőjét mutatták ki – közli a Hamisítás Elleni Nemzeti Nemzeti Testület (HENT).
