Az OGYÉI költözhet a Szabolcs utcába

Az OGYÉI költözhet a Szabolcs utcába

Az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézetet helyezhetik el a volt Szabolcs utcai kórház kiürített épületeiben – értesült a Magyar Nemzet.