Az OGYÉI költözhet a Szabolcs utcába
Az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézetet helyezhetik el a volt Szabolcs utcai kórház kiürített épületeiben – értesült a Magyar Nemzet.
Az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézetet helyezhetik el a volt Szabolcs utcai kórház kiürített épületeiben – értesült a Magyar Nemzet.
