Hamarosan kinyithatnak a bezárt szabolcsi patikák
Várhatóan a jövő héten, de legkésőbb a hónap végén kinyitják azt a négy szabolcsi patikát, amelyek működtetőjével a megye kórházait tömörítő Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház vezetése tavaly mondta föl a szerződést.
Automatizált gyógyszerelési rendszer
Az országban elsőként az Egészségügyi Holding Nonprofit Zrt. vezeti be a legmodernebb, automatizált, betegre szóló gyógyszerelési rendszert a nyíregyházi Jósa András Oktatókórházban, 2012-ben pedig összes tagkórházában már az automatizált gyógyszerelési rendszer gondoskodik a betegbiztonságról.
