Tanácsadó testület után főigazgatót is kap az OGYÉI

Tanácsadó testület után főigazgatót is kap az OGYÉI

Szerdától van kit instruálnia a Kásler Miklós miniszter által múlt héten az Országos Gyógyszerészeti- és Élelmiszer-egészségügyi Intézet (OGYÉI) élére kinevezett tanácsadó testületnek. A Népszava információi szerint Szentiványi Mátyás, akit már nyáron jelöltek a posztra, de a kinevezését hosszan jegelték, a hét elején váratlan értesítést kapott, hogy szolgálatba kell lépnie.