A gyógyszeripar készen áll az egyeztetésre a különadó kivezetéséről

Az Innovatív Gyógyszergyártók Egyesülete üdvözli a kormányzat költségmegtakarítási és a gazdaság fejlődését javító törekvéseit, mellyel csökkenteni kívánja Magyarország eladósodottságát - áll a szervezet közleményében. Mint írják, túlzó mértékűnek tekintik azonban a gyógyszeriparra háruló adó mértékét, mely a régióban és hazánkban egyaránt példátlanul magasnak tekinthető.
