Újabb gyógyszergyártó lett a kormány stratégiai partnere
A kormány stratégiai együttműködési megállapodást kötött az Egis Gyógyszergyárral. A dokumentum mai aláírását összekötötték a cég új Hatóanyagtechnológiai Kutatás-Fejlesztési Központjának átadásával.
