Már csak egészségügyi intézményben használható a merbromin oldat
Március elsején megjelent az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI) honlapján a hatóság idei első FoNo-val kapcsolatos közleménye, írja a HGYSZ.
Március elsején megjelent az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI) honlapján a hatóság idei első FoNo-val kapcsolatos közleménye, írja a HGYSZ.
