Nyugodtan sózzon, mert az alacsony sóbevitel káros!

Nyugodtan sózzon, mert az alacsony sóbevitel káros!

Csak azoknak kell(ene) csínján bánni a sóval, akik hipertóniásak, ugyanis az alacsony nátrium-bevitel növeli a kardiovaszkuláris rizikót.