Nyugodtan sózzon, mert az alacsony sóbevitel káros!
Csak azoknak kell(ene) csínján bánni a sóval, akik hipertóniásak, ugyanis az alacsony nátrium-bevitel növeli a kardiovaszkuláris rizikót.
Csak azoknak kell(ene) csínján bánni a sóval, akik hipertóniásak, ugyanis az alacsony nátrium-bevitel növeli a kardiovaszkuláris rizikót.
