Ezért nem szabad sms-ezni vezetés közben
A telefon nyomkodása vezetés közben a legrosszabb dolgok közé tartozik, amit egy sofőr csinálhat ahelyett, hogy figyelmesen nézné az utat. A legtöbb országhoz hasonlóan Magyarországon is bünteti a rendőr, ha a telefon nyomkodásán kapja a vezetőt, a büntetőpontok és a pénzbírság mellett azonban a megelőzés is nagyon fontos, ezért születtek meg az alább látható reklámok.
Egymillióan ellenőrizték gyógyszereik eredetiségét SMS-ben
Az afrikai országokban mintegy egymillió alkalommal éltek az SMS-alapú gyógyszer eredetiségellenőrzés lehetőségével – jelentette be a technológiát szolgáltató Sproxil.
