A gyógyszergyártóknál maradt az adószendvics

A gyógyszergyártóknál maradt az adószendvics

Az ágazati különadók számos iparágban csökkentek, a gyógyszeripari gyártói és forgalmazói befizetések rendszere azonban változatlan maradt – írja a Figyelőben az AIPM igazgatója.

Gyógyszeripar: napirenden a sávos befizetés

Gyógyszeripar: napirenden a sávos befizetés

Kormányhatározat jelenik meg a gyógynövényipar fejlesztéséről, a klinikai vizsgálatokról, s elkészült az orvosi berendezés- és eszközgyártásra vonatkozó stratégia is.