Saját részvényeit vásárolta a Richter
December 10-én 9000 darab saját részvényt vett a Richter, ezzel az egymilliót közelíti a cégnél lévő mennyiség – közölte a Portfolio szerint a gyógyszergyártó a BÉT honlapján.
Felfutóban a Richter a tőzsdén

Az amerikában terjesztett antipszichotikum miatt javultak az tengeren túli értékesítési esélyei a Richternek, az Index szerint az áremelkedés nem is maradt el a tőzsdén.
Magát vásárolta a Richter
A Richter közölte, hogy tőzsdén kívüli forgalomban saját részvényeket vásárolt, amit a dolgozói értékpapír juttatási programjához használ fel, írja a Portfolio.
Szünetelt az Egis tőzsdei kereskedése
Tíz százalékot meghaladó árfolyamesés miatt néhány percre szüneteltette a tőzsde az Egis részvények kereskedését.
