Nem bírta a terhelést az új rendszer?

Nem bírta a terhelést az új rendszer?

Nálunk nincs gond, mert belépni sem tudunk – mondta a Népszavának egy budai bevásárlóközpont gyógyszerésze az EESZT indításának második napján.