Nem bírta a terhelést az új rendszer?
Nálunk nincs gond, mert belépni sem tudunk – mondta a Népszavának egy budai bevásárlóközpont gyógyszerésze az EESZT indításának második napján.
Nálunk nincs gond, mert belépni sem tudunk – mondta a Népszavának egy budai bevásárlóközpont gyógyszerésze az EESZT indításának második napján.
