Az indiai gyógyszercég készítményét kitiltották az USA-ból
Az Amerikai Gyógyszerfelügyelet (FDA) bejelentette, megtiltotta a legnagyobb indiai generikus gyógyszercég számára, hogy egyik üzeméből készítményeket szállítson az Egyesült Államokba – írta a Reuters.
