Az infarktusos betegek gyógyszerszedését segítő program indul
A szívinfarktuson átesett betegek gyógyszerszedési hatékonyságát javító programot indít a Magyar Gyógyszerészi Kamara szakmai szervezetekkel együttműködve, jelentette be Horváth Ildikó egészségügyért felelős államtitkár és Hankó Zoltán, a kamara elnöke szerdán, egy budapesti sajtótájékoztatón.
Levendulanapok a Szegedi Tudományegyetem füvészkertjében
Levendulanapokat tartanak szombaton és vasárnap a Szegedi Tudományegyetem füvészkertjében, előadásokkal, növényvásárral, gasztronómiai ínyencségekkel várják az érdeklődőket.
