A kormányfővel (is) tárgyaltak a patikusok

A kormányfővel (is) tárgyaltak a patikusok

A gyógyszerész szakma presztízsének további erősítését szorgalmazták a Magyar Gyógyszerészi Kamara vezetői azon a  pénteki megbeszélésen, amelyet Orbán Viktorral folytattak a miniszterelnök kormányalakítást megelőző konzultációsorozatának részeként.