Petefészekrák: bíztató az AstraZeneca új fejlesztése

Petefészekrák: bíztató az AstraZeneca új fejlesztése

Az AstraZeneca május 18-án bíztató eredményeket tett közzé egy fázis 2 vizsgálatról, amelynek során platinaérzékeny relapszált savós petefészekrákban szenvedő nők a kemoterápia befejezése után fenntartó kezelésként egy kísérleti gyógyszert kaptak, az olaparibot.