Plakátokon hirdetik a betegjogokat
Betegjogokról szóló plakátokat helyez ki a fekvőbeteg-, a járóbeteg- és az alapellátási intézményekben a következő hetekben az OBDK.
Betegjogokról szóló plakátokat helyez ki a fekvőbeteg-, a járóbeteg- és az alapellátási intézményekben a következő hetekben az OBDK.
