Decembertől csatlakozhatnak, 2017 őszétől kötelező a közös tér használata - 1. rész
A korábban tervezettnél fél évvel később lesz kötelező csatlakozni az Elektronikus Egészségügyi Szolgáltatási Térhez (EESZT), hogy az elektronikus személyazonosító igazolvány is kompatibilis legyen a rendszerrel – derült ki a többi közt a Medical Tribune, az Infotér Egyesület és a Szinapszis Kft. április 26-ai PharmaInfoTech (PIT 1.0) elnevezésű konferenciáján.
Jövő hét kedden PIT!
Indul az e-egészségügy; van, amit még nem tud vagy nem ért? Április 26-án, kedden mindent egy helyen megtudhat konferenciánkon.
