Miért nem iszik Pista mustot?

Miért nem iszik Pista mustot?

Gyógyszerreklám-sorozatunk harmadik részéhez érkeztünk, amely során a székrekedés és hasmenés elleni, vicces vagy éppen borzasztó reklámokat gyűjtöttünk össze. 

Fáj a feje? Golyót bele!

Fáj a feje? Golyót bele!

Fájdalomcsillapító-reklámok a világból, régen és most – régi, vicces vagy ötletes reklámokat gyűjtöttünk fájdalomcsillapítókról, szerte a világban. Gyógyszerreklámos sorozatunk első része.