Lehet egy kérdéssel több? – fórum a patikai tulajdonprogramról

Lehet egy kérdéssel több? – fórum a patikai tulajdonprogramról

Az állami szerepvállalás mértéke, a tulajdonszerzés módja, a hitellehetőségek és a generációváltás esélye – ezek voltak a fókusztémák a fővárosi és a Pest megyei gyógyszerészek számára szervezett szerda esti rendezvényen.

Mai fórum a patikai tulajdonrendezésről

Mai fórum a patikai tulajdonrendezésről

Ön mindent tud a tulajdonosi programról? Ismeri a lehetőségeit?  A gyógyszertár legyen a gyógyszerészeké! MIlyen áron? Hogyan? Ne hagyja ki!  

Hitelprogram: be kell tolni a családi ezüstöt

Hitelprogram: be kell tolni a családi ezüstöt

A kormány állítólag keddi ülésén adja végső áldását a patikusi tulajdonszerzést támogató pénzügyi konstrukciókra, a hitelnyújtóknak azonban van még mit tanulniuk a gyógyszer-kiskereskedelem világáról.  

 Mi tudható a Patika Hitel -és Tőkeprogramról?

Mi tudható a Patika Hitel -és Tőkeprogramról?

Hamarosan 500 gyógyszertár kerül lépéskényszerbe, ugyanis esetükben 25 százaléknál alacsonyabb a patikát működtető cégben a gyógyszerészek tulajdonrésze.