Döntött az Országgyűlés az egészségügyi ellátás átalakításáról

Döntött az Országgyűlés az egészségügyi ellátás átalakításáról

Az egyes egészségügyi tárgyú törvények módosításáról szóló csomagot 136 igen, 56 nem és 1 tartózkodó szavazattal fogadták el a képviselők az Országgyűlés szerda délutáni ülésén.