Állatkísérleti fázisba lép az osztrák-magyar vakcina fejlesztése
Néhány hónappal ezelőtt kezdtük meg az osztrák biotechnológiai céggel vakcinafejlesztési kísérleteinket, amelyeknek a laboratóriumi szakasza lezárult, most az állatkísérleti fázist tervezzük – idézi Jakab Ferenc virológust, a Pécsi Tudományegyetem (PTE) Nemzeti Virológiai Laboratórium vezetőjét az Index.
