Ónodi szerint az orvoslátogatói kör lesz a vesztes
Az új közbeszerzési eljárás vesztesei nem a betegek lesznek, hanem az orvoslátogatói kör – mondta Ónodi-Szűcs Zoltán, az Emberi Erőforrások Minisztériumának (Emmi) egészségügyért felelős államtitkára a Világgazdaságnak. A Weborvos idézi.
Orvoslátogatók: ha nem mehetnek az ajtón, bemennek az ablakon

A CMI/Compas friss felmérése szerint az orvosok fele valamilyen úton gátat szab a gyógyszergyári ügynökök látogatásainak. Jó hír ugyanakkor, hogy az orvosok többsége igényli a gyógyszergyáraktól származó információkat.
A digitális kommunikációé a jövő
A Bayer külföldi telephelyei esetén már próbáltak tablet PC-ket, de azok lassúak és nehézkesek voltak ahhoz, hogy azt a minőséget nyújtsák, amit a cég képviselni szeretett volna. A cég szakemberei ezért az innováció jegyében új megoldást választottak, és így került mára az orvoslátogatóik kezébe az Apple tabletje, az iPad.
