Gyógyszerészek, önvalidáljatok!

Gyógyszerészek, önvalidáljatok!

Nem kis terhet ró az Egészségügyi Engedélyezési és Közigazgatási Hivatalra (EEKH) az „Egészségügyi Humánerőforrás Monitoring” elnevezésű kiemelt projekt megvalósítása, melynek során ellenőrzik és javítják az egészségügyi dolgozók adatait. A Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet (GYEMSZI) együttműködésével megvalósuló programot két éve kezdték meg. Dr. Paphalmi Rita elnökkel a validálás háttérről és eddigi tapasztalatairól beszélgettünk.