Új pozícióban az egészségpénztárak
A 2016 óta tartó tendencia folytatódott az idei év első félévében is: az egészségpénztárak a munkáltatók adóoptimalizálási eszközéből lassan a tudatos öngondoskodók intézményévé válnak. A vállalatok és az állam szerepvállalására azonban ebben a modellben is nagy szükség van, írja a Patika-csoport.
