2019 az öngondoskodás éve

2019 az öngondoskodás éve

A Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság idén negyedik alkalommal, szakmai rendezvény megtartásával ünnepelte a Gyógyszerészek Világnapját, ahol bejelentették: 2019 az öngondoskodás éve lesz.