Veszélyes a tubusból nyert barnaság?
Az önbarnítókban lévő dihidroxi-aceton, illetve eritrulóz nem káros hatású, a dihidroxi-aceton bomlása során keletkező formaldehid azonban már veszélyeket hordoz magában.
Az önbarnítókban lévő dihidroxi-aceton, illetve eritrulóz nem káros hatású, a dihidroxi-aceton bomlása során keletkező formaldehid azonban már veszélyeket hordoz magában.
