Egy 102 éves férfi is megkapta a koronavírus elleni negyedik védőoltást Pécsett
Mintegy harminc ember, köztük egy 102 éves férfi kapta meg a koronavírus elleni oltóanyag negyedik adagját szombaton a pécsi Klinikai Központ oltópontjain azok után, hogy előző nap a kormány döntött az újabb emlékeztető dózisok felvételéről, tájékoztatta a Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központjának (PTE KK) elnöke vasárnap az MTI-t.
