MMS-csepp: az OGYÉI és az NNK is büntetőfeljelentést tett

MMS-csepp: az OGYÉI és az NNK is büntetőfeljelentést tett

Magyarországon több honlapon, többféle elnevezéssel forgalmazzák azt a szert, amellyel kapcsolatban a WHO adott ki riasztást a napokban.

Októbertől működik a Nemzeti Népegészségügyi Központ (Frissítve!)

Októbertől működik a Nemzeti Népegészségügyi Központ (Frissítve!)

Október elsején megkezdi működését a Nemzeti Népegészségügyi Központ, vezetője az országos tisztifőorvos lesz. Az erről szóló kormányrendelet a Magyar Közlöny hétfői számában jelent meg.