Kormányinfó: 20 milliárd forint extraprofitadót fizethetnek a gyógyszerforgalmazók

Kormányinfó: 20 milliárd forint extraprofitadót fizethetnek a gyógyszerforgalmazók

A gyógyszerforgalmazóktól 20 milliárd forintos többletbevételt remél a kormány extraprofitadóként – jelentette be a csütörtöki Kormányinfón Nagy Márton gazdaságfejlesztési miniszter.