Államtitkári kinevezések az Országházban
Nagy Anikó, az Emberi Erőforrások Minisztériuma államtitkára is átvette a kinevezési okmányt Áder János köztársasági elnöktől az Országház Vadásztermében 2018. május 22-én.
Ónodi elköszönt, Kásler lesz a miniszter
Kásler Miklós lesz az Emberi Erőforrások Minisztériumának vezetője, erősítette meg Ónodi Szűcs Zoltán az MKSZ XXX. kongresszusán.
Nőnek lenni a 21. században
Exkluzív nőnapi videó-üzenettel ünnepeli 1 éves indulását a „21 Nő az egészségügyért” alapítvány. A szervezetet a Hungaropharma alapította, hogy híd legyen az egészségügy és az edukáció között.
