Államtitkári kinevezések az Országházban

Államtitkári kinevezések az Országházban

Nagy Anikó, az Emberi Erőforrások Minisztériuma államtitkára is átvette a kinevezési okmányt Áder János köztársasági elnöktől az Országház Vadásztermében 2018. május 22-én.

Ónodi elköszönt, Kásler lesz a miniszter

Ónodi elköszönt, Kásler lesz a miniszter

Kásler Miklós lesz az Emberi Erőforrások Minisztériumának vezetője, erősítette meg Ónodi Szűcs Zoltán az MKSZ XXX. kongresszusán.

Nőnek lenni a 21. században

Nőnek lenni a 21. században

Exkluzív nőnapi videó-üzenettel ünnepeli 1 éves indulását a „21 Nő az egészségügyért” alapítvány. A szervezetet a Hungaropharma alapította, hogy híd legyen az egészségügy és az edukáció között.