Akiket nem soroltak át, hóközi kifizetéssel kapják meg az emelt bért
Ónodi-Szűcs Zoltán ismét bejelentette, hogy októbertől magasabb fizetést kapnak az egészségügyi dolgozók. Az államtitkár mai sajtótájékoztatóján azt mondta, a napokban kapják kézhez az emelt bért az egészségügyiek.
