Különadó: mégsem kell majd megfizetni?

Különadó: mégsem kell majd megfizetni?

Horváth Ildikó egészségügyért felelős államtitkár a Magyar Gyógyszerészi Kamara elnökével, Hankó Zoltánnal egyeztetett a patikákat sújtó különadó kérdésben, tudta meg a Világgazdaság.

Mentességet kérnek a patikusok

Mentességet kérnek a patikusok

A Magyar Hírlap szerint azt szorgalmazzák a gyógyszerészek, hogy a patikáknak se kelljen helyi építményadót fizetniük.