A 7. osztályosok ingyen kapják

A 7. osztályosok ingyen kapják

Csak igényelniük kell a szülőknek, és szeptember 13-ig térítésmentesen megkaphatja 7. osztályos lányuk a védőoltást, írja a Népszava.