Nem kérnének a koronavírus elleni oltásból?
Az akadozó egészségügyi ellátás és a kijárási tilalom aggasztja a leginkább az embereket a koronavírus kapcsán, mégis csak a válaszadók negyede kérné az oltóanyagot, 40 százalékuk biztosan nem adatná be magának – derült ki a Pepita.hu online webáruház kutatásából. A kiskorú gyermeket nevelők 40 százaléka az oktatási intézmények bezárásától fél a legjobban. A felmérésben részt vevők harmada vitaminokból és gyógyszerekből tervez nagyobb készletet venni.
